Австралієць Майкл Меттьюс виграв вже другий етап "Тур де Франс"

18 липня 2017, 19:52
Австралійський велогонщик переміг на 16-му етапі велобагатоденки, українець Андрій Гривко зайняв 69-е місце

Майкл Меттьюс. фото AFP

Австралієць Майкл Меттьюс став переможцем 16-го етапу велобагатоденки "Тур де Франс" -2017.

Меттьюс у вівторок проїхав 165 кілометрів за 3 години 38 хвилин 15 секунд. Друге місце на етапі посів норвежець Едвальд Боассон Хаген. Третім став німець Джон Дегенкольб. У обох час переможця. Українець Андрій Гривко, який працює на результат лідера команди "Астана" Фабіо Ару, зайняв на 16-му етапі 69-е місце.

Лідером загального заліку гонки залишається британець Кріс Фрум – 68 годин 18 хвилин 36 секунд. Другим йде італієць Фабіо Ару (+18 секунд). Третє місце займає француз Ромен Барді (+23 секунди). Андрій Гривко в генеральній класифікації йде на 123-тє місце.

Раніше 14-й етап "Тур де Франс" також виграв Майкл Меттьюс, а на 15-му перемогу святкував голландський велогонщик Бауков Моллема.

Наступний етап "Тур де Франс" протяжністю 183 кілометри відбудеться в середу.