Аутсайдери чемпіонату України зіграли внічию

22 жовтня 2017, 15:51
"Сталь" і "Чорноморець" обмінялися голами у другому таймі

Розписали нічию. Фото ФК "

У Києві на " Оболонь Арені " відбувся матч13 туру чемпіонату України з футболу. Кам'янська " Сталь " приймала одеський " Чорноморець " . Обидві команди знаходяться на самому дні Прем'єр – ліги , тому кожне очко на вагу золота .

Поєдинок завершився результативною нічиєю – 1: 1. Після безгольового першого тайму, команди обмінялися м'ячами на початку другої половини гри.

Гості першими відкрили рахунок. На 52-й хвилині Алассан шикарним пасом зі своєї половини поля знайшов Хобленка, той протягнув м'яч до штрафної і викотив Васіну, який вразив порожні ворота.

Відігралася "Сталь" через десять хвилин. На Кузику сфолили у штрафному і рефері призначив пенальті. Малакян з "точки" потужно пробив у кут.

Міг Малакян оформити дубль у матчі, але "моряків" врятувала штанга.

Нагадаємо, що головний матч 13 туру відбудеться сьогодні на НСК "Олімпійський". "Динамо" приймає "Шахтар". Початок зустрічі о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу, а також відеотрансляцію поєдинку .