"Атлетіко" всуху обіграв "Боруссію" у Лізі чемпіонів: огляд матчу

7 листопада 2018, 10:19
Голи та найкращі моменти матчу групового етапу в Мадриді

Мадридський "Атлетіко" взяв реванш у дортмундської "Боруссії" за поразку в попередньому матчі Ліги чемпіонів. У четвертому турі групового етапу "матрацники" вдома всуху переграли німців. Рахунок в матчі відкрив Сауль, а за 10 хвилин до кінця зустрічі Грізманн подвоїв перевагу господарів поля.

Нагадаємо, що два тижні тому "Боруссія" вдома розгромила "Атлетіко" з рахунком 4:0. Наразі обидві команди мають по дев'ять балів в активі і ділять між собою першу сходинку турнірної таблиці групи А.

"Атлетіко" – "Боруссія" Д – 2:0
Голи: Сауль (33), Грізманн (80)

"Атлетіко": Облак, Хуанфран, Хіменес (Монтеро, 46), Люка Ернандес, Філіпе Луїс, Корреа (Вітоло, 80), Парті, Родрі Ернандес, Сауль, Калинич (Желсон Мартінш, 62), Грізманн.

"Боруссія" Д: Бюркі, Пішчек, Топрак, Аканджі, Хакимі, Вітцель, Ділейні, Пулішіч (Геррейру, 59), Ройс, Санчо (Бруун Ларсен, 79), Пако Алькасер (Гетце, 75).

Попередження: Корреа (6), Санчо (31), Аканджі (90), Ройс (90).

Сьогодні свій матч четвертого туру проведе донецький "Шахтар". Чемпіон України протистоятиме чемпіону Англії "Манчестер Сіті". Напередодні матчу головний тренер "гірників" Паулу Фонсека заявив, що Марлос наразі не готовий вийти зі стартових хвилин.