"Атлетіко" вдруге принизив команду Тараса Михалика в Лізі Європи

15 березня 2018, 20:22
Іспанський клуб впевнено вийшов до чвертьфіналу єврокубка

Фото AFP

Мадридський "Атлетіко" без проблем вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді 1/8 фіналу "матрацники" в Москві розгромили "Локомотив", за який грає екс-гравець збірної України Тарас Михалик, а тренує команду Юрій Сьомін.

Відзначимо, що в ці хвилини в Києві "Динамо" приймає "Лаціо". Онлайн "Динамо" – "Лаціо" доступний на нашому сайті.

Початок розгрому поклав Анхель Корреа, хоча Мацей Рибус досить швидко зрівняв. Але в подальшому на полі була тільки одна команда. Після перерви Сауль, двічі Фернандо Торрес і Антуан Грізманн вразили ворота "залізничників".

Додамо, що Михалик весь матч провів на лаві запасних.

Нагадаємо, що в першому матчі в Іспанії "Атлетіко" розгромив "Локомотив" з рахунком 3: 0. Таким чином, за сумою двох матчів рахунок став 8: 1.

"Локомотив" – "Атлетіко" – 1: 5

Голи: Рибус (20) – Корреа (16), Сауль (47), Торрес (65, пен, 70), Грізманн (85)

"Локомотив": Коченков, Рибус, Чорлука (Пейчіновіч, 75), Кверквелія, Фернандеш, Денисов, Міранчук, Міранчук, Коломейцев (Тарасов, 63), Фарфан (Едер, 46), Лисов.

"Атлетіко": Вернер, Годін, Філіпе Луїс (Люка Ернандес, 62), Хуанфран (Врсалько, 46), Хіменес, Сауль (Грізманн, 61), Габі, Парти, Коке, Корреа, Торрес.