"Атлетико" в серії пенальті обіграв "Байєр" в Лізі чемпіонів

18 березня 2015, 00:31
Мадридський "Атлетіко" пробився до чвертьфіналу ЛЧ, обігравши леверкузенський "Байєр"

Торрес ("Атлетико") vs Гільберт ("Байєр"). фото AFP

У вівторок в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Атлетико" на своєму полі обіграв німецький "Байєр" в основний час матчу з мінімальним рахунком 1: 0. Єдиний гол на 27-й хвилині забив півзахисник іспанського клубу Маріо Суарес. Арбітр матчу показав 10 жовтих карток.

Перший матч у Леверкузені завершився мінімальною перемогою "Байєра" (1:0), так що доля путівки до чвертьфіналу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. Більш вдалими виявилися господарі: 3:2.

У паралельному матчі "Монако" на своєму полі поступився "Арсеналу" 0:2, але пройшов у наступний раунд завдяки більшій кількості голів, забитих на виїзді.

"Атлетико" – "Байєр" – 1:0 (перший матч 0: 1), по пенальті 3:2