"Атлетіко" обіграв "Байєр" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

21 лютого 2017, 23:54
"Матрацники" практично забезпечили собі путівку у наступний раунд

Фото AFP

Мадридський "Атлетіко" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді переграв німецький "Байєр".

Після першого тайму "матрацники" вели в рахунку 2:0 – відзначилися Сауль і Антуан Грізманн.

Однак відразу після перерви підопічні Дієго Сімеоне дозволили супернику скоротити відставання.

В середині другого тайму команди ще раз обмінялися голами, а на останніх хвилинах остаточний рахунок у матчі встановив ветеран Фернандо Торрес, який забив свій перший гол у поточній Лізі чемпіонів.

Матч пройде 15 березня в Іспанії.

Онлайн Ліги чемпіонів: "Байєр" – "Атлетико" – 2:4, "Манчестер Сіті" – "Монако" – 5:3

"Байєр" – "Атлетико" – 2:4

Голи: Белльарабі (48), Савич (68, аг) – Сауль (17), Грізманн (25), Гамейро (59, пен), Торрес (88)

"Байєр": Лено, Венделл, Драгович, Топрак, Хенріхс, Арангіс, Белльарабі (Пох’янпало, 66), Хавертц (Фолланд, 56), Кампль, Брандт (Бейлі, 87), Ернандес.

"Атлетіко": Мойя, Савич, Філіпе Луїс, Хіменес, Врсалько, Феррейра Карраско (Торрес, 78), Коке, Габі, Сауль, Грізманн (Корреа, 78), Гамейро (Парті, 71).

Попередження: Хенріхс (15), Драгович (58), Венделл (64), Арангіс (74), Торрес (87), Габі (89), Філіпе Луїс (90).