"Атлетіко" мінімально обіграв "Валенсію" в чемпіонаті Іспанії

4 лютого 2018, 23:47
Мадридський клуб скоротив відставання від "Барселони"

Боротьба на другому поверсі. фото AFP

У центральному матчі 22 туру чемпіонату Іспанії з футболу зустрічалися друга і третя команди Прімери – "Атлетіко" приймав на своєму полі "Валенсію". Зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів з рахунком – 1: 0.

Переможний гол мадридці забили на 59-й хвилині, після передачі Коке відзначився Анхель Корреа.

"Валенсія" зазнала третьої поспіль поразки в чемпіонаті Іспанії, а ось "Атлетіко" зумів скоротити відставання від лідируючої "Барселони" до дев'яти очок.

Нагадаємо, що сьогодні в каталонському дербі "Барселона" ледь уникла поразки. "Синьо-гранатові" лише в кінцівці зустрічі зрівняли рахунок в грі з "Еспаньолом". Ліонель Мессі вперше в сезоні почав зустріч на лаві запасних, але вийшов на поле у другому таймі і віддав гольову передачу на Піке.

Цікаво, що в цьому турі втратив очки і мадридський "Реал". Королівський клуб двічі виходив вперед, але "Леванте" зумів вирвати нічию – 2: 2.

Напередодні стало відомо, що мадридський клуб підвищить зарплату Кріштіану Роналду. Згідно з умовами угоди, річний оклад 32-річного форварда збільшиться на дев'ять мільйонів євро – з 21 до 30 мільйонів.