"Атлетіко" дає відсіч "Ліверпулю": чемпіони Клоппа обламали зуби об "матрацників"

19 лютого 2020, 08:06
Все вирішив єдиний швидкий гол кмітливого Сауля

"Атлетіко" / Фото: Reuters

Сьогодні, 18 лютого, на "Ванда Метрополітан" мадридський "Атлетіко" приймав чинного переможця Ліги чемпіонів і одного з фаворитів теперішнього сезону "Ліверпуль". "Червоні" просто нещадні в англійській Прем'єр-лізі і незабаром оформлять такий бажаний титул, але на європейській арені суперники добре готуються до "машини" Юргена Клоппа. І мадридці "холодно" зустріли британських гостей, мінімально обігравши їх на своєму полі – 1:0.

Незважаючи на всі амбіції "Ліверпуля", і той факт, що англійці мали зуб на "Атлетіко" – 2010 року іспанці не пустили їх у фінал Ліги Європи, – "матрацники" відкрили рахунок вже на четвертій хвилині зустрічі. Після навісу з кутового м'яч відскочив до Сауля і той ногою з декількох метрів холоднокровно переправив снаряд у сітку. Всі спроби команди Юргена Клоппа відігратися ще в першому таймі не мали успіху.

Дивіться огляд найцікавіших моментів зустрічі

А в другому вони насіли на ворота Облака з новими силами. Чудовий гольовий момент створив Орігі, накинув м'яч у центр штрафного, де в дотик намагався послати м'яч у ціль Хендерсон, але снаряд зовсім трохи розминувся з воротами. А Ян Облак в цій ситуації був би вже безсилий. Але в завершальній стадії атакам "червоних" не вистачало точності, а десь і везіння.

"Атлетико" – "Ліверпуль" / Фото: Reuters

"Атлетіко" несподівано переграв чинного переможця Ліги чемпіонів завдяки єдиному ранньому м'ячу. А матч-відповідь відбудеться 11 березня в Ліверпулі. 0:1 – це ще не вирок для червоних, але команда Дієго Сімеоне буде впиратися заради місця в чвертьфіналі.