"Атланта" з бійкою українця Леня всього три очки поступилася одному з лідерів НБА

4 січня 2020, 16:30
Наш центровий провів на майданчику майже півматчу, але набрав лише п'ять очок

/ Фото: Reuters

Сьогодні вранці за київським часом "Атланта Хокс" українця Олексія Леня боролася в регулярному чемпіонаті НБА з другою командою Східної конференції – "Бостон Селтікс". Незважаючи на те, що "Атланта" є найгіршою командою сезону, "яструби" дали бій господарям. Раніше ми писали, що в кінці 2019 року Лень вийшов на майданчик після травми, але його команда знову поступилася.

Команді нашого центрового лише в останній день минулого року вдалося перервати серію з 10 поразок поспіль. Тоді "Хокс" впоралися з "Орландо" – 101:93. У першому матчі 2020 року "Атланта" здорово попсувала нерви "Бостону", хоча в підсумку і поступилася з рахунком 106:109.

Читайте, як учора Михайлюк грав за "Детройт" проти "Кліпперс".

Український центровий Олексій Лень провів у грі 22 з половиною хвилини, але набрав лише п'ять очок. Також в його активі дві передачі, два блок-шоти і одне перехоплення. В кінці зустрічі уродженцю Луганщини довелося заступитися за свого партнера Трея Янга, на якого практично наступив Маркус Смарт.

Лень відштовхнув суперника, той поліз у бійку, яку довелося зупиняти суддям. Обійшлося без жертв.

Дивіться, як актриса із серіалу "Друзі" Кортні Кокс намагалася закинути м'яч у кільце, стоячи до нього спиною