"Аталанта" з Малиновським здобула важку перемогу над "Болоньєю" в Італії і вийшла на друге місце

21 липня 2020, 22:43
Українець з'явився на полі після перерви й допоміг утримати переможний рахунок

/ Фото: Reuters

У вівторок двома матчами тривають баталії в італійській Серії А. Дізнавайтеся розклад, прогнози і результати 35-го туру чемпіонату Італії. У першій зустрічі "Аталанта" півзахисника збірної України Руслана Малиновського приймала "Болонью".

Наш співвітчизник цього разу залишився в запасі. Суперники приблизно порівну володіли м'ячем, але господарі частіше доводили справу до ударів по воротах. Хоча в першому таймі забитих м'ячів не було. Дивіться найкращі моменти першої половини матчу.

Долю протистояння вирішив єдиний влучний удар Луїса Муріеля на 62-й хвилині. Колумбійський нападник отримав м'яч від співвітчизника Дувана Сапати на вході в штрафний майданчик і точно пробив впритул зі штангою – 1:0.

Руслан Малиновський вийшов на заміну на 66-й хвилині замість аргентинського капітана команди, колишнього гравця "Металіста" Алехандро Гомеса. Кілька разів українець загострював гру, але рахунок більше не змінювався.

Цей успіх дозволив "Аталанті" обійти "Інтер" на два очки і піднятися на друге місце. Правда, завтра конкурент з Мілана, маючи поєдинок в запасі, прийме "Фіорентину".