"Аталанта" перемогла "Аякс" у "матчі життя" і вийшла в плей-оф Ліги чемпіонів

9 грудня 2020, 22:25
У господарів видалили 18-річного півзахисника, після чого італійці забили

/ Фото: Reuters

У середу першими завершили груповий етап Ліги чемпіонів команди квартету D. Нагадаємо розклад і результати середи в Лізі чемпіонів. Переможцем групи достроково став "Ліверпуль". А в Амстердамі володаря другої путівки в плей-офф визначали "Аякс" і італійська "Аталанта".

Український півзахисник Руслан Малиновський не зіграв у цьому матчі, а його партнери здобули необхідний результат. Команду з Бергамо влаштовувала нічия, а ось нидерландцам потрібна була тільки перемога. Суперники багато думали про безпеку своїх воріт, особливо гості. "Аякс" володів м'ячем 62% ігрового часу, але забити так і не зумів.

На 79-й хвилині задача "Аталанти" стала простішою: півзахисник Райан Гравенберг отримав червону картку. У віці 18 років і 207 днів хлопець став другим за молодістю гравцем, видаленим у Лізі чемпіонів. Раніше, в 1994 році, Селестіно Бабаяро з "Челсі" достроково покинув поле в 16 років 86 днів.

Єдиний за матч удар італійців у площину воріт перетворився в гол зусиллями колумбійського форварда Луїса Мюріель на 85-й хвилині – 1:0. Отже, "Аталанта" другий рік поспіль виходить в 1/8 фіналу ЛЧ, а "Аякс" відправляється в Лігу Європи. Дивіться найкращі моменти другого тайму: