"Аталанта" з Маліновським у стартовому складі врятувала матч із "Інтером"

8 листопада 2020, 18:07
Учасники Ліги чемпіонів від Італії розійшлися нічиєю в Бергамо

Обидва поєдинки команд з групи лідерів у Серії А сьогодні завершилися з однаковим рахунком. Як ми повідомляли, після голу Роналду "Лаціо" відігрався на 95-й хвилині. Також господарям вдалося врятуватися від поразки і в Бергамо, де "Аталанта" приймала "Інтер".

Українець Руслан Маліновський цього разу отримав місце в стартовому складі. 25-річний півзахисник старався, але бив то в суперників, то мимо, то в стінку. У першому таймі суперники діяли дуже обережно й обійшлися без забитих м'ячів. Дивіться моменти першої половини.

Гол Лаутаро Мартінеса на 59-й хвилині пожвавив гру.

Правда, Маліновського через хвилину вже поміняли. І росіянин Олексій Міранчук на 79-й хвилині встановив на табло остаточний рахунок – 1:1.

Хоча в час, що залишився, підопічні Гасперіні на куражі могли вирвати перемогу, але не пощастило. Нічия не внесла серйозних змін у таблицю: суперники залишилися на п'ятому і шостому місцях, а "Аталанта" за очками наздогнала "Ювентус".

Нагадаємо розклад, трансляції і результати 7-го туру чемпіонату Італії. В останньому поєдинку дня "Мілан" о 21:45 прийме "Верону".