"Аталанта" з Малиновським розгромила "Парму" і наблизилася до зони Ліги чемпіонів

6 січня 2020, 18:28
Український півзахисник вийшов на заміну наприкінці матчу, а його команда закріпилася на п'ятому місці

Руслан Малиновський / Фото: Reuters

Ще одним розгромом запам'ятається 18-й тур. "Аталанта" українця Руслана Малиновського на своєму полі в Бергамо розібралася з "Пармою" і наблизилася до четвертого місця на відстань одного очка. Як ми повідомили, хет-трик Роналду в матчі з "Кальярі" вивів "Ювентус" в лідери чемпіонату Італії.

Півзахисник збірної України у зустрічі проти сьомої команди Серії А залишився в запасі. А його партнери взялися знущатися над "Пармою". Уже в першому таймі м'ячі забили колишній гравець "Металіста" Алехандро Гомес, Ремо Фройлер і Робін Госенс. А після перерви дублем відзначився Йосип Ілічич – в результаті 5:0! Дивіться огляд поєдинку.

Малиновського найкращий тренер Серії А Джан П'єро Гасперіні випустив на поле тільки на 78-й хвилині, коли гра вже була зроблена і всі м'ячі забиті. "Аталанта" набрала три очки і наблизилася до "Роми", яка займає четверте місце, на відстань одного пункту. А від "Кальярі", який йде шостим і був битий сьогодні в Турині, команда українця відірвалася вже на п'ять очок.

Читайте прогноз, розклад і результати 18-го туру чемпіонату Італії

Дивіться, як в грудні "Аталанта" обіграла "Шахтар" в Лізі чемпіонів і вийшла до плей-офф