"Аталанта" перед матчем з "Шахтарем" громить суперника в Італії: дивитися голи

29 вересня 2019, 09:00
Відео голів та огляд матчу 6 туру чемпіонату Італії

/ Фото: AFP

Наступний суперник донецького "Шахтаря" по груповому етапу Ліги Європи "Аталанта" напередодні матчу з "гірниками" розгромила "Сассуоло" в матчі 6-го туру чемпіонату Італії. Одним з героїв зустрічі став екс-футболіст харківського "Металіста" Алессандро Гомес, який оформив дубль. Ще по м'ячу забили Робін Госенс і Дуван Сапата.

Українець Руслан Малиновський з'явився на полі у другому таймі і встиг відіграти 19 хвилин. За цей час українець не відзначився результативними діями, але записав в свій пасив жовту картку.

"Аталанта" і "Шахтар" зіграють між собою 1 жовтня в Мілані на стадіоні "Сан Сіро". Час початку матчу – 19:55. Нагадаємо, в першому турі групового етапу обидві команди зазнали великих поразок – "Шахтар" поступився "Манчестер Сіті" (0:3), а "Аталанта" була розгромлена загребським "Динамо" (0:4).

"Сассуоло" – "Аталанта" – 1:4
Голи: Дефрель (62) – Гомес (6, 29), Госенс (13), Сапата (35)

"Сассуоло": Консільї, Кірікеш, Толян, Пелузо (Тріпальделлі, 46), Феррарі, Данкан (Маньянеллі, 82), Бурабія (Траоре, 46), Бога, Обіанг, Берарді, Дефрель.

"Аталанта": Спортьєлло, Хатебур, Гімшіті, Толої, Госенс (Арана, 61), Гомес (Малиновський, 72), Фройлер, Ілічіч, Пашаліч, Масьєлло, Сапата (Барроу, 75).

Попередження: Берарді (33), Феррарі (44), Толої (70), Малиновський (87).