"Аталанта" б'є рекорд за забитими м'ячами, але несподівано втрачає очки у Вероні

18 липня 2020, 23:24
Українець Руслан Малиновський вийшов в основі гостей

"Верона" - "Аталанта" / Фото: Reuters

Перша сенсація 34-го туру чемпіонату Італії трапилася у Вероні, де місцевий клуб приймав "Аталанту", яка веде боротьбу за друге місце Серії А. Зустріч пройшла на стадіоні "Марк-Антоніо Бентегоді" і завершилася несподіваною втратою очок для команди з Бергамо – 1:1. Раніше ми повідомляли, що українець Малиновський – кращий гравець чемпіонату Італії після карантину.

Перший м'яч забив нападник "Аталанти" Дуван Сапата на початку другого тайму. Через дев'ять хвилин рахунок зрівняв півзахисник "Верони" Маттео Пессіна. Тепер команда Джан П'єро Гасперіні не знає поразок 14 матчів поспіль і повторила клубний рекорд, встановлений в сезоні-1988/89. Також на рахунку бергамців вже 94 забитих м'ячі в сезоні – так багато вони раніше ніколи не забивали. Українець Малиновський вийшов в основі, але за оцінками провів середній матч.

Після цієї нічиєї "Аталанта" зрівнялася за набраними очками (71) з "Інтером" і відстає від "Ювентуса" на 6 пунктів, а й міланцям і Туріну ще належить провести свої матчі 34-го туру Серії А. "Верона" йде на дев'ятому місці.

Ми також писали, що названа сума, за яку "Аталанта" розлучиться з Малиновським.

Дивіться, як "Аталанта" в минулому турі переграла "Брешіа"