Артем Федецький допоміг "Дармштадту" перемогти "Майнц" в Бундеслізі

11 березня 2017, 21:38
"Дармштадт" набрав 15 очок, але продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини

"Дармштадт" - "Майнц" - 2:1. Фото sv98.de

У матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини "Дармштадт", за який виступають три українські футболісти, на своєму полі обіграв "Майнц" з рахунком 2: 1.

Захисник Артем Федецький вийшов на заміну на 64-й хвилині, голкіпер Ігор Березовський весь матч просидів в запасі, а нападник Денис Олійник не потрапив в заявку на матч.

Всі голи в матчі були забиті в першому таймі. На п'ятій хвилині захисник "Дармштадта" Айтач Зулу відкрив рахунок в матчі, а на 12-й хвилині орендований у "Шальке" нападник Сідней Сам реалізував пенальті і подвоїв перевагу господарів поля. На доданих до першого тайму хвилинах Робін Куайсон відквитав один гол.

"Дармштадт" набрав 15 очок, але продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини. "Майнц" з 29-ма очками йде на 11-му місці.