"Арсенал" тричі забив "Мілану" в Лізі Європи

16 березня 2018, 00:46
Арсен Венгер вдруге обіграв команду Дженнаро Гаттузо

Фото AFP

Лондонський Арсенал став останнім чвертьфіналістом Ліги Європи. У матчі-відповіді "каноніри" на домашньому стадіоні обіграли "Мілан" – 3:1.

Італійці, яким необхідно було відіграватися після домашніх 0:2 тиждень тому, першими забили в Лондоні – м'яч забив Хакан Чалханоглу.

Але через кілька хвилин Уелбек рахунок зрівняв, а після перерви Джака і все той же Уелбек встановили остаточний рахунок – 3:1.

"Арсенал" – "Мілан" – 3:1
Голи: Уелбек (39, пен, 86), Джака (71) – Хакан Чалханоглу (35)

"Арсенал": Оспіна, Мустафі, Монреаль, Бельерін, Косьельні (Чемберс, 11), Ремзі, Джака, Вілшер, Озіл (Сеад Колашинац, 79), Мхітарян (Ель-Ненні, 69), Уелбек.

"Мілан": Доннарумма, Романьйолі, Бонуччі, Родрігес, Кессіе (Локателлі, 79), Монтоліво, Боріні, Хакан Чалханоглу (Бонавентура, 70), Сусо, Андре Сілва, Кутроне (Калініч, 67).

Попередження: Доннарумма (39), Хакан Чалханоглу (40), Романьйолі (41), Боріні (42), Монреаль (45), Сусо (61).

Нагадаємо, що сьогодні київське "Динамо" поступилося вдома "Лаціо" (0:2) і припинило боротьбу в Лізі Європи.