"Арсенал" перервав серію з п'яти поразок поспіль і всуху обіграв "МЮ"

1 січня 2020, 23:52
У центральному матчі 21-го туру Прем'єр-ліги "Арсенал" обіграв "МЮ" з рахунком 2:0

Ніколя Пепе відкрив рахунок на 8-й хвилині матчу "Арсенал" - "МЮ" / Фото: Reuters

У центральному матчі 21-го туру чемпіонату Англії з футболу "Арсенал" обіграв "Манчестер Юнайтед". Поєдинок пройшов у перший день 2020 року в Лондоні на стадіоні "Емірейтс" і завершився з рахунком 2:0. Завдяки цьому успіху команда Мікеля Артети перервала серію з п'яти поспіль поєдинків без перемог.

Обидва голи були забиті в першому таймі. На 8-й хвилині відзначився івуарійський вінгер Ніколя Пепе, а в кінцівці тайму гол забив грецький захисник Сократіс Папастатопулос, для якого м'яч став першим в цьому сезоні.

У турнірній таблиці чемпіонату Англії "МЮ" займає п'яте місце (31 очко), відстаючи від йде позицією вище "Челсі" на п'ять очок. "Арсенал" за підсумками 21-го туру зберіг десяте місце в таблиці (27 очок).

"Арсенал" – "Манчестер Юнайтед" – 2:0 (2:0)
Голи: Пепе (8), Сократіс (42)

Додамо, що обидві команди в другій половині лютого зіграють в 1/16 фіналу Ліги Європи . "Арсеналу" в суперники дістався грецький "Олімпіакос", а "МЮ" зіграє з бельгійським "Брюгге".

В останньому турі Ліги Європи "Арсенал" на виїзді зіграв у результативну нічию з бельгійським "Стандардом":