"Арсенал" здобув вольову перемогу над "Валенсією" в 1/2 фіналу Ліги Європи

3 травня 2019, 00:17
Дубль Ляказетта і гол Обамеянга принесли лондонському "Арсеналу" домашню перемогу в першому півфінальному матчі Ліги Європи

/ Фото: Reuters

Футболісти англійського "Арсеналу" здобули вольову перемогу над іспанською "Валенсією" у першому півфінальному матчі Ліги Європи. Зустріч відбулася у четвер у Лондоні і завершилася з рахунком 3:1 на користь "Арсеналу".

Першими рахунок відкрили гості. На 11-й хвилині відзначився 22-річний французький захисник "Валенсії" Муктар Діакабі. Господарі змогли відігратися ще у першому таймі завдяки дублю французького нападника Олександра Ляказетта. Ще один м'яч у складі переможців на доданих хвилинах забив П'єр-Емерік Обамеянг.

"Арсенал" більше володів м'ячем (58 відсотків проти 42 у "Валенсії") і завдав вдвічі більше ударів у площину воріт (6:3). Також англійці перевершили свого суперника в кількості кутових (6:4) і передач (558 проти 386).

Матч-відповідь "Валенсія" – "Арсенал" відбудеться в Іспанії 9 травня.

У паралельному півфінальному матчі Ліги Європи зустрічалися "Айнтрархт" з Франкфурта і лондонський "Челсі". Поєдинок завершився з рахунком 1:1, гра у відповідь відбудеться у Лондоні через тиждень.

Нагадаємо, що в квітні "Арсенал" виграв у "Наполі" прихований фінал Ліги Європи. У Лондоні "каноніри" перемогли з рахунком 2:0, а на виїзді здобули перемогу з мінімальною перевагою.