"Арсенал" обіграв у гостях "Валенсію" і вийшов у фінал Ліги Європи

9 травня 2019, 23:58
У 2000-му році "каноніри" програли трофей у серії пенальті "Галатасараю"

/ Фото: AFP

Лондонський "Арсенал" став першим фіналістом Ліги Європи. Англійський клуб двічі обіграв іспанську "Валенсію". Тиждень тому "Арсенал" на своєму полі здобув вольову перемогу – 3: 1. В гостях також перемогли "каноніри". Хоча матч почався оптимістично для "кажанів". Вже на 10-й хвилині Гамейро в падінні замкнув простріл і відправив м'яч у порожній кут. Лондонці відігралися через кілька хвилин. Обамеянг підхопив м'яч після верхової боротьби, вдало пробив з-за штрафної. Так і завершилася перша половина гри.

Після перерви команди знову швидко обмінялися голами. Спочатку гості вийшли вперед, Ляказетт отримав м'яч у штрафній, розвернувся і відправив його в сітку. А потім Гамейро виявився спритнішим за Чеха і проштовхнув м'яч у ворота. Нічия протрималася недовго. Героєм зустрічі став Обамеянг, який оформив хет-трик. Свій другий гол у матчі П'єр-Емерік забив, замкнувши передачу. А третій – вразивши ближній кут.

"Валенсія" – "Арсенал" – 2: 4

Голи: Гамейро (10, 58) – Обамеянг (17, 69, 88), Ляказетт (50)

Для "Арсеналу" це буде другий фінал у турнірі. У 2000 році "каноніри" дійшли до фіналу тоді ще Кубка УЄФА, де в серії пенальті поступилися турецькому "Галатасараю". У тому матчі в запасі лондонського клубу був український захисник Олег Лужний.