"Арсенал" на свіжості виграв дербі Північного Лондона у "Тоттенхема"

2 грудня 2018, 18:40
Господарі програли перший тайм, але розгромили суперника в другому

Щойно Олександр Ляказетт (праворуч) забив

Сьогодні в матчі 14-го туру чемпіоната Англії з футболу" Арсенал " обіграв " Тоттенхем " в дербі Північного Лондона і обійшов земляків в турнірній таблиці . Зараз у обох клубів по 30 очок , вони ділять 4-5 місця . На одне більше у " Челсі " , який обіграв сьогодні " Фулхем " . Ще вище – " Ліверпуль " ( 33 ) , який також сьогодні зіграє з " Евертоном " , і " Манчестер Сіті " ( 38 ) .

Перший тайм залишився за "Тоттенхемом", який гідно відреагував на швидкий гол Обамеянга з пенальті і забив два м'ячі у відповідь. Але потім, мабуть, позначилося, що серед тижня "Тоттенхем" проводив бойової матч Ліги чемпіонів з "Інтером", а "Арсенал" дозволив собі відправити до Києва на поєдинок Ліги Європи з "Ворсклою" резервістів і молодняк. Це не завадило лондонцям відвезти зі столиці велику перемогу 3: 0, зате основа відпочила.

У другому таймі "Арсенал" переграв суперника і, забивши три м'ячі, вирвав перемогу – 4: 2. Причому переможний м'яч – третій за рахунком – забив Ляказетт, що вийшов на заміну, він тільки-тільки відновився після травми.

А "Тоттенхем" закінчував матч у меншості – на 85-й хвилині вилучення заробив центральний захисник Вертонген
.

"Арсенал" – "Тоттенхем" – 4:2

Голи: Обамеянг (10, з пенальті, 56), Ляказетт (74), Торрейра (77) – Дайєр (30), Кейн (34, з пенальті).

"Арсенал": Лено – Мустафі (Гендузі, 71), Папастатопулос, Холдінг – Бельєрін, Торрейра, Джака, Колашінац – Мхітарян (Ремзі, 46), Івобі (Ляказетт, 46) – Обамеянг.

"Тоттенхем": Льоріс – Ор'є, Фойт, Вертонген, Девіс (Роуз, 82) – Сіссоко, Дайєр, Еріксен – Аллі (Уінкс, 79) – Сон (Лукас Моура, 79), Кейн.

Раніше ми писали, що Олександр Зінченко отримав високу оцінку за матч " Манчестер Сіті" – "Борнмут", в якому він почав гольову атаку і отримав травму .