"Арсенал" громить "Евертон": Аарон Ремзі оформив хет-трик

3 лютого 2018, 23:00
Відео голів та моментів поєдинку 26 туру англійської Прем'єр-ліги

Арсенал - Евертон 5-1

Футболісти лондонського "Арсеналу" на своєму полі розгромили "Евертон" в матчі 26-го туру чемпіонату Англії.

Зустріч відбулася в суботу в Лондоні і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 5: 1. У складі "Арсеналу" три м'ячі забив Аарон Ремзі (6-а, 19-а і 74-а хвилини), ще по разу відзначилися Лоран Косельні (14) і П'єр-Емерік Обамеянг (37), який забив свій перший гол за лондонську команду після переходу з дортмундської "Боруссії". У "Евертона" м'яч забив Домінік Келверт-Льюін (64).

Наступний матч "Арсенал" проведе 10 лютого на виїзді проти "Тоттенхема". "Евертон" в цей же день прийме "Крістал Пелас".

Раніше сьогодні пройшов матч
"Манчестер Юнайтед" – "Хаддерсфілд Таун" – 2:0. Лукаку і Санчес допомогли команді Жозе Моурінью здобути перемогу .

Ще в одному поєдинку 26 туру чемпіонату Англії"Манчестер Сіті" зіграв внічию з "Бернлі" на виїзді. На гол Данило ( 22 – а хвилина ) господарі відповіли точним ударом Йоханна Гудмундссона ( 82 – а ) .