"Арсенал" здобув першу перемогу в чемпіонаті України з футболу

26 серпня 2018, 21:35
У Львові "каноніри" обіграли місцеві "Карпати"

"Каноніри" відвозять три очки. Фото ФК "Карпати"

Сьогодні в матчі шостого туру чемпіонату України з футболу у Львові зустрілися "Карпати" і київський "Арсенал". "Каноніри" здобули свою першу перемогу в Прем'єр-лізі.

Гостям вдалося відкрити рахунок на 27-й хвилині. Оріховський майстерно виконав штрафний удар, пославши м'яч у верхній кут. А на 39-й хвилині Гринь подвоїв перевагу "канонірів", замкнувши передачу в штрафну.

Скоротити відставання "Карпати" могли вже в дебюті другої половини гри. На 52-й хвилині рефері призначив пенальті у ворота "Арсеналу", а Карраскаль з "точки" потрапив у каркас воріт. Хоча через три хвилини львів'яни таки забили – Ербес перекинув голкіпера.

На 85-й хвилині кияни залишилися в меншості. Піріс отримав червону картку. Однак врятуватися "Карпати" не встигли. Перемога "Арсеналу" – 2: 1.

Нагадаємо, що вчора київське "Динамо" втратило очки в Одесі. Кияни зіграли внічию з "Чорноморцем" – 1: 1.

Раніше в шостому турі був зіграний найрезультативніший матч нового сезону в Україні. "Шахтар" в День Незалежності в донецькому дербі, яке пройшло в Києві, обіграв "Олімпік" з рахунком – 5: 2.