Арсен Венгер жорстоко покараний за неповагу до арбітрів

5 січня 2018, 19:24
Французький тренер отримав дискваліфікацію і грошовий штраф

Арсен Венгер. Фото: AFP

Футбольна асоціація Англії (FA) дискваліфікувала головного тренера лондонського "Арсеналу" Арсена Венгера на три матчі, повідомляється на офіційному сайті організації.

Раніше повідомлялося, що FA висунула звинувачення Венгеру у використанні неналежної лексики і/або некоректну поведінку в суддівській роздягальні після матчу чемпіонату Англії з "Вест Бромвіч". Крім дискваліфікації, французький фахівець також оштрафований на 40 тисяч фунтів.

Венгер висловив невдоволення рішенням арбітра Майка Діна призначити пенальті у ворота "канонірів" в кінцівці гри.

Матч 21-го туру прем'єр-ліги відбувся 31 грудня на поле "Вест Бромвіча" і завершився з рахунком 1:1. Джей Родрігес на 89-й хвилині реалізував 11-метровий і врятував господарів поля від поразки.

Таким чином, Венгер пропустить матчі своєї команди проти "Ноттінгем Форест", "Челсі" і "Борнмута".

Цікаво, що практично рік тому Венгер був дискваліфікований на чотири матчі. Французький тренер також був покараний за свою поведінку біля кромки поля.

Наприкінці грудня Арсен Венгер встановив рекорд за кількістю матчів у Прем'єр-лізі.. Тренер "Арсеналу" перевершив досягнення Алекса Фергюсона.

Раніше в матчі 21-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" перервав переможну серію зігравши внічию з "Кристал Пелас".