"Аріс" – "Колос": відео голів та огляд історичної перемоги українців у Лізі Європи

18 вересня 2020, 08:04
Дивіться, яким був перший матч на євроарені підопічних Руслана Костишина

"Аріс" - "Колос" / Фото: Офіційний сайт ФК "Колос" Ковалівка

Шоста команда української Прем'єр-ліги минулого сезону "Колос" сенсаційно стартував у кваліфікації Ліги Європи. У своєму першому матчі на європейській арені підопічні Руслана Костишина на виїзді вибили з боротьби грецький "Аріс" – 2:1. Усі м'ячі в поєдинку в Салоніках на стадіоні "Клеантіс Вікелідіс" були забиті вже у другому таймі.

Історичний для "Колоса" гол на 47-й хвилині оформив Євген Новак, головою підрізав м'яч у сітку після розіграшу штрафного. Господарі відновили рівновагу на 55-й хвилині стараннями Бруно Гами. А перемогу українському клубу на 62-й хвилині матчу приніс Денис Антюх, який першим встиг на добивання.

Тепер за тиждень у третьому раунді кваліфікації підопічні Руслана Костишина на виїзді зіграють з хорватської "Рієкою".

Раніше ми також повідомляли, що українські клуби нечасто програвали дебют в Європі. Вони виграли 10 стартових матчів в єврокубках, але ніхто не проходив далі двох раундів.