Аргентина в серії пенальті обіграла Голландію

10 липня 2014, 01:50
У другому півфіналі справа дійшла до серії пенальті: Аргентина перемогла з рахунком 4:2 і вийшла у фінал

Воротар збірної Аргентини Ромеро двічі відбив пе

Другий півфінал на чемпіонаті світу в Бразилії вийшов не такий рясний на голи та емоції , як розгром німцями бразильців ( 7:1) . Голландія та Аргентина зіграли 0:0 , потім відбігали свої другі овертайми на ЧС- 2014 і також не забили , після чого пробивали 11 -метрові . Вдруге поспіль удача в " футбольній лотереї " голландцям не посміхається – вони програли.

У першому таймі Аргентина виглядала кращий , другий пройшов у рівній боротьбі , не особливо яскравій і багатій на моменти , а в додатковий час вже "помаранчеві" виглядали краще і навіть вийшли вперед у володінні м'ячем. Що не допомогло їм забити з гри , а в серії пенальті цього разу Луї ван Гаал не мав можливості випустити свого " воротаря для серії 11 -метрових " Тіма Крула , оскільки всі заміни були раніше витрачені. У підсумку Аргентина забила чотири поспіль удари , а удари голландців двічі парирував воротар Ромеро – 4:2 в серії пенальті.

У фіналі чемпіонату світу , який відбудеться в неділю , Аргентина зіграє з Німеччиною. Матч за третє місце днем раніше: Бразилія – Голландія.

Всі новини , результати , розклад матчів , фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашійсторінці про ЧС-2014.