Англійський футболіст знепритомнів під час матчу і годину не рухався

11 листопада 2020, 11:39
До важкої травми Ніки Ханта призвело зіткнення з партнером по "Дарлінгтону"

Нікі Хант / Фото: ФК Дарлінгтон

Матч шостого футбольного дивізіону Англії між "Дарлінгтоном" і "Бостоном" довелося достроково завершити на 87-й хвилині за рахунку 0:2 через важку травму, якої зазнав захисник господарів поля Нікі Хант. Його життя опинилося під загрозою.

Зіткнувшись зі своїм одноклубником Тоні МакМахоном, 37-річний Нікі Хант отримав сильний удар в голову, внаслідок чого знепритомнів. Він близько години перебував у нерухомому стані. Увесь цей час йому надавали допомогти лікарі обох клубів – "Дарлінгтона" і "Бостона". Після чого об 11 вечора футболіст був доставлений до лікарні.

"Ми хотіли б подякувати лікарям обох клубів, співробітникам служби безпеки і стюардам за відмінну турботу і швидкі дії. Наші думки – з Нікі і його сім'єю", – заявили в "Дарлінгтоні", відмовившись давати будь-які прогнози щодо поліпшення стану футболіста

Додамо, що свого часу Нікі Хант залучався до молодіжної збірної Англії, за яку в період 2004-2005 років провів дев'ять матчів.