Англія вперше виграла серію пенальті, Кейн і Пікфорд увійшли в історію

4 липня 2018, 11:21
Британці пройшли Колумбію в 1/8 фіналу і за путівку до півфіналу змагатимуться зі Швецією

Гаррі Кейн і Джордан Пікфорд. Фото: AFP

Збірна Англії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу 2018 року, обігравши в серії пенальті команду Колумбії (1:1, за пенальті – 4:3). Англійська збірна вперше в своїй історії виграла серію пенальті на чемпіонаті світу. До сьогоднішнього матчу англійці тричі брали участь в серії післяматчевих пенальті на ЧС, але незмінно програвали.

Гол Гаррі Кейна з пенальті у ході основного часу матчу з Колумбією став третім 11-метровим на цьому ЧС, більше англійців ще ніхто не пробивав пенальті. З дев'яти своїх голів на турнірі збірна Англії сім забила зі стандартів.

Сам Кейн повторив рекорд збірної Англії за кількістю голів поспіль за національну команду. Він відкрив рахунок, реалізувавши 11-метровий удар на 57-й хвилині зустрічі. Таким чином, форвард повторив рекорд Томмі Лоутона, який 1939 року зумів забити за національну команду в шести іграх поспіль. Кейн є найкращим бомбардиром ЧС-2018.

А голкіпер англійської збірної Джордан Пікфорд парирував 5-й удар в післяматчевій серії – від форварда Карлоса Баккі і став першим англійським воротарем з 1998 року, який відбив пенальті в післяматчевій серії. Попереднього разу це робив Девід Сімен.

В 1/4 фіналу Англія зустрінеться з Швецією. Вчора стали відомі всі чвертьфінальні пари чемпіонату світу 2018 року.