Англія обіграла найкращу збірну світу: огляд краху Бельгії на "Вемблі" (відео)

11 жовтня 2020, 21:41
Дивіться відео голів та найкращих моментів поєдинку Ліги націй, в якому англійці здобули вольову перемогу над бельгійцями

Бельгія - фаворит Євро-2020 / Фото: Reuters

У недільному матчі третього туру групового етапу Ліги націй збірна Англії на своєму полі здобула вольову перемогу 2:1 над Бельгією, яка посідає перше місце в світовому рейтингу збірних від ФІФА. Зустріч відбувалася в Лондоні на стадіоні "Вемблі".

На 16-й хвилині бельгієць Ромелу Лукаку відкрив рахунок, реалізувавши 11-метровий. На 39-й хвилині рівновагу, знову ж таки, з пенальті, відновив англієць Маркус Рашфорд. А в середині другого тайму перемогу британцям приніс Мейсон Маунт.

Таким чином Англія, набравши сім очок, вийшла на перше місце в турнірній таблиці елітної групи А2 Ліги націй, випередивши Бельгію, у якій залишилося 6 балів.

Огляд матчу Англія – Бельгія (2:1)

Англія – Бельгія – 2:1
Голи: Рашфорд, 39 (з пенальті), Маунт, 64 – Лукаку, 16 (з пенальті)
Англія: Пікфорд – Александер-Арнольд (Джеймс, 79), Вокер, Магуайр, Даєр, Тріпп'єр – Маунт (Санчо, 89), Райс, Дж. Хендерсон (Філліпс, 65) – Калверт-Льюїн (Кейн, 66), Рашфорд
Бельгія: Міньоле – Альдервейрельд, Боята, Денаєр – Меньє, Вітсель, Тілеманс, Кастаньо – Де Брюйне (Версхарен, 73), Карраско (Доку, 83) – Лукаку
Попередження: Райс – Меньє

Статистика матчу Англія – Бельгія (2:1)

Бельгія – фаворит Євро-2020 / Фото: Reuters

Нагадаємо, напередодні в своєму поєдинку Ліги націй Україна програла Німеччині 1:2 на НСК "Олімпійський", трохи згладивши враження про себе після розгромних 1:7 від Франції.