Англійці виграли чемпіонат світу серед футболістів до 17 років

28 жовтня 2017, 23:36
Футболісти збірної Англії виграли юнацький ЧС, в фіналі перемігши іспанців

Англия - Испания 5:2. Фото AFP

Збірна Англії з футболу перемогла команду Іспанії у фінальному матчі чемпіонату світу для гравців не старше 17 років , який проходив в Індії .

Зустріч відбулася в суботу і завершилася з рахунком 5 : 2 на користь англійців , в складі яких голи забили Райан Брюстер ( 44 – а хвилина ) , Морган Гіббс Уайт ( 58 ) , Філіп Фоден ( 69 , 88 ) і Марк Гуеі ( 84 ) . У іспанців обидва м'ячі на рахунку Серхіо Гомеса ( 10 , 31 ) .

<p>Англія – Іспанія 5:2. Фото AFP</p>

У матчі за третє місце , що пройшов раніше в суботу , бразильці обіграли команду Малі – 2 : 0 .
Раніше ми писали , що гравець збірної АнгліїРайан Брюстер зробив хет-трик в півфіналі і повторив досягнення легендарного Пеле .

Збірна України не змогла пробитися у фінальну стадію чемпіонату світу U17 .

Нагадаємо, що національна збірна України не змогла пробитися на чемпіонат світу 2018 року . У Києві у вирішальному поєдинку , в якому нас влаштовувала тільки перемога , наша команда " всуху " програла збірній Хорватії – 0 : 2 . Відігравши відмінний перший тайм з великою кількістю моментів , у другому наша команда пропустила два м'ячі від Андрія Крамаріча .

Відзначимо, що напряму на ЧС-2018 з нашої групи пробилася Ісландія, яка стала найменшою за населенням країною , яка пробивалася на чемпіонат світу .