Андрія Ярмоленко відзначився гольовою передачею в матчі з "Престоном"

21 липня 2018, 20:23
"Вест Хем" зіграв внічию з представником другого дивізіону

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вдруге добре відіграв за "Вест Хем", однак "молотобійці" не зуміли обіграти представника Чемпіоншипа.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі "Вест Хема" на товариський матч проти "Престона", зайнявши звичне для себе місце на фланзі півзахисту.

"Вест Хем" швидко вийшов вперед зусиллями Марко Арнаутович, але до середини першого тайму команда Мануеля Пеллегріні виглядала не дуже переконливо. Андрій Ярмоленко рідко зустрічався з м'ячем і не мав можливості себе проявити.

Українець змінив враження від своєї гри безпосередньо перед перервою, взявши активну участь в гольовий комбінації. Андрій на правому фланзі отримав передачу від іншого новачка лондонців Фредерікса, завдяки фінтам увійшов до штрафного майданчика і віддав на 11-метрову позначку Арнаутовичу – форвард оформив дубль
.

На 65 -й хвилині Ярмоленко поступився місцем на полі Натану Холланду , а матч завершився нічиєю – 2 : 2 . Вболівальники Вест Хема , незважаючи на мирову , залишилися задоволені грою українця і його взаємодією з партнером по брівці Фредеріксом .

Днями ми писали , що в " Вест Хем " з дортмундської " Боруссії " перейшов український атакуючий півзахисник Андрій Ярмоленко. У минулому сезоні Ярмоленко провів 26 матчів за " Боруссію " у всіх турнірах , забив шість голів і зробив шість результативних передач . У Дортмунді українець провів рік , перейшовши з київського " Динамо " .