Андрій Ярмоленко зіграв у прощальному матчі Вайденфеллера

23 травня 2018, 11:02
"Боруссія" розійшлася миром з "Лос-Анджелесом"

Ярмоленко вийшов на другий тайм. Фото: AFP

Футболісти дортмундської "Боруссії" зіграли внічию з "Лос-Анджелесом" в товариському матчі. Зустріч, що відбулася в Лос-Анджелесі, завершилася з рахунком – 1:1. У господарів забив Аарон Ковар (77-ма хвилина), у гостей відзначився Максиміліан Філіп (87).

Гра стала останньою для 37-річного воротаря "Боруссії" Романа Вайденфеллера, який завершив кар'єру. Голкіпер, який виступав за "Боруссію" з 2002 року і став з нею дворазовим чемпіоном країни, провів на полі перший тайм.

Один тайм відіграв за "Боруссію" і український півзахисник Андрій Ярмоленко.

Нагадаємо, що поточного сезону Ярмоленко провів 26 матчів за дортмундську "Боруссію" у всіх турнірах, забив шість голів і зробив шість результативних передач. У січні українець отримав серйозну травму і практично не виходив на поле у другій частині сезону.

Раніше ми писали, що "Боруссія" не продасть Ярмоленка: українець отримає місце на вістрі атаки. Видання Kicker провело своє розслідування: український футболіст потрапив до списку перспективних гравців.