Андрій Ярмоленко просидів в запасі під час дербі двох "Боруссій"

23 вересня 2017, 21:54
Дортмундська "Боруссія" розгромила "Боруссію" з Менхенгладбаха в матчі Бундесліги

"Боруссія" (Дортмунд) розгромила

Дортмундська "Боруссія" здобула розгромну перемогу над "Боруссією" з Менхенгладбаха в матчі шостого туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч в Дортмунді в суботу завершилася з рахунком 6: 1 на користь господарів, у яких хет-триком відзначився П'єр-Емерік Обамеянг (45-а, 49-а і 62-а хвилини), дубль оформив Максиміліан Філіп (28-а і 38 -а), на 79-й хвилині відзначився Юліан Вайгль. У гостей автором єдиного гола став Ларс Штіндль (66).

Український півзахисник Андрій Ярмоленко весь матч просидів в запасі.

Дортмундці очолюють турнірну таблицю бундесліги з 16 очками, команда з Менхенгладбаха (8 балів) йде дев'ятою.

Раніше німецькі
вболівальники визнали Ярмоленка кращимновачком чемпіонату Німеччини , а наставник дортмундців Петер Бос заявив , що Ярмоленко поки не готовий грати весь матч.