Андрій Ярмоленко залишає Дортмунд

21 грудня 2017, 15:59
Український півзахисник "Боруссії" з сім'єю поїхав у відпустку

"Боруссія" вилетіла з Кубка Німеччини. фото AFP

Вчора ввечері півзахисник дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко бився зі своєю командою проти "Баварії" в 1/8 фіналу Кубка Німеччини. Ярмоленко забив гол на 77-й хвилині, проте це не врятувало дортмундців від вильоту. "Баварія" виграла матч – 2:1 і вийшла у чвертьфінал.

А вже сьогодні вдень дружина футболіста Інна виклала в соцмережі сімейну фотографію з аеропорту. На знімку Інна, Андрій, Ваня і Даня з валізами в залі реєстрації. "Відпустка" – коротко підписала фото Інна Ярмоленко.

Раніше нам батько футболіста Микола Іванович розповідав, як син обжився вже в Дортмунді і провів для нього дегустацію німецького пива.

Нагадаємо, що Ярмоленко перейшов в "Боруссію" з "Динамо" влітку 2017 року. За півзахисника німці заплатили 25 мільйонів євро, а його контракт розрахований до 30 червня 2021 року.

Цікаво, що в контракті між "Динамо" і дортмундською "Боруссією" передбачений пункт про товариський матч, в якому Андрій зіграє за кожну з команд по тайму. Поєдинок відбудеться в Києві перед ЧС-2018.