Андрій Шевченко: "У першому таймі нам не вистачило везіння"

13 червня 2016, 00:55
Помічник Фоменко прокоментував матч Євро-2016 з Німеччиною

Шевченко дивиться за матчем з тренерської лави. Фото AFP

Помічник головного тренера збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від Німеччини (0:2) в стартовому матчі Євро-2016.

"Треба віддати належне цій команді. Ритм, організація гри, злагодженість у всіх лініях сьогодні були. Німеччина показала ще раз, що не дарма виграла чемпіонат світу

Весь наш тренерський склад залишився задоволений, ми закрили підходи до наших воріт. Особливо моментів у німців не було в першому таймі.

Гол зі стандарту міг зламати нам гру, але хлопці виконували установку до кінця. Можливо, в першому таймі нам не вистачило везіння. Другий тайм був гіршим.

Ще дві гри попереду, у нас є шанси.

У Коваленка був важкий графік, ми його притримали, дали йому відпочити в товариських матчах, він був менше задіяний. Сьогодні він зіграв хороший матч, в кінці втомився, тому ми його замінили.

Ярмоленко і Коноплянка відіграли дуже добре, активно, були досить хороші моменти. Вони поверталися, відпрацьовували, грали у відборі. Було дуже важливо грати компактно, командою, яка вибудовує лінії захисту.

У плані колективної оборони зіграли досить добре", – сказав Шевченко.