Андрій Шевченко: "Було багато хорошого і залишилося багато питань"

13 листопада 2016, 00:45
Наставник збірної України прокоментував перемогу над Фінляндією

Перемогу приніс Кравець. Фото AFP

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко залишився задоволений результатом зустріччю з Фінляндією (1: 0) у відборі на ЧС-2018.

– Я дуже задоволений результатом матчу. В першу чергу, це дуже важлива перемога для нас. Ми добре закінчили рік, який був дуже важким для всіх нас. У нас нелегка група, було багато змін у команді. Добре, що ми сьогодні виграли і здобули три очки – це найголовніше.

Вважаю, в другому таймі поле не дало нам можливості добре контролювати м'яч. Десь в першому таймі ми стали допускати помилки і це позначилося і після перерви. Так, десь ми віддали ініціативу, але особливих моментів біля наших воріт не було. Гра складається з епізодів: можливо, не все у нас виходило. До того ж, десь з'явилася втома. Наші провідні клуби грають в єврокубках, матчів дуже багато і, природно, втома накопичується.

Коноплянка? Він один з провідних наших гравців. Приємно було дивитися, як він набирає форму. Женя грає в своєму клубі постійно. А заміна пов'язана з тим, що він трохи втомився. У той же час ми повинні привітати молодого хлопця – Віктора Циганкова, який сьогодні дебютував у збірній України. Вважаю, він добре вписався в гру і допоміг нам досягти позитивного результату.

Правий фланг виглядав краще, ніж лівий? М'яч, який ми забили, був забитий з лівого флангу (посміхається). Вважаю. Було багато як хорошого, так і були моменти не найкращі. У нас є достатньо часу, щоб їх прибрати і добре підготуватися до наступного матчу – з Хорватією.

Кравець? Потрібно на кожній прес-конференції підкреслювати, що для мене дуже важливо, щоб форвард забивав. Я задоволений тими хорошими моментами, які у нас були в грі. Задоволений комбінацією, після якої ми забили м'яч. Задоволений, коли ми контролюємо м'яч ззаду і починаємо розігрувати хороші комбінації, знаходячи гравців між лініями. Добре працюють фланги, нападники створюють моменти. Ще раз повторюся: для мене було багато хорошого і залишилося багато питань – хлопці не так зіграли другий тайм, як ми очікували, – сказав Шевченко в ефірі телеканалу "Футбол".