Андрій Проценко став третім в історії українцем – переможцем Діамантової ліги

29 серпня 2019, 23:33
Наш спортсмен став найкращим зі стрибків у висоту і заробив 50 тисяч доларів

Переможець Діамантової ліги / Фото: AFP

Український стрибун у висоту Андрій Проценко виграв Діамантову лігу. На фінальному етапі в Цюріху Проценко став першим, показавши результат 2,32 метра. Другим став австралієць Брендон Старк, результат якого – 2,30 метра. Третє місце у болгарина Тихомира Іванова, який показав аналогічний зі Старком результат, але витратив більшу кількість спроб.

Виступ у Цюріху приніс Андрію Проценку 50 тисяч доларів, а також wild-card на чемпіонат світу в Доху, на який український стрибун раніше і так успішно відібрався.

Андрій Проценко став третім в історії України чемпіоном Діамантової ліги. У 2013 році першим був Богдан Бондаренко, в 2011 році – Ольга Саладуха.

Як ми писали раніше, найкрасивіша українська спортсменка виграла чемпіонат Європи. Юлія Левченко другий рік поспіль перемогла на молодіжній континентальній першості. Наша красуня взяла планку на висоті 1,97 м і на п'ять сантиметрів обійшла своїх найближчих переслідувачів – німкеню Крістіну Хонзель ( "срібло") та грекиню Елле Юнніле ( "бронза"). Попутно Юлія завоювала ліцензію на Олімпійські ігри 2020 року.

Також раніше повідомлялося про історичний рекорд 17-річної стрибунки у висоту Ярослави Магучих. Дівчина з України стала наймолодшою ​​переможницею в історії Діамантової ліги.