Колишній півзахисник збірної Італії Андреа Пірло оголосив про швидке завершення кар'єри . 38-річний футболіст припинити грати в грудні, після закінчення терміну контракту з "Нью-Йорк Сіті".

"Ти розумієш, коли твій час приходить. Кожен день у тебе проблеми з фізичним станом, ти не можеш тренуватися так, як хочеш, бо у тебе якісь проблеми.

У моєму віці потрібно зупинитися. Ти не зможеш грати вічно, до 50 років. Я займуся чим-небудь іншим", - сказав Пірло.

За свою професійну кар'єру Пірло встиг пограти за "Брешію", "Інтер", "Реджіну", "Мілан", "Ювентус" і "Нью-Йорк Сіті".

Шість разів він ставав чемпіоном Італії (двічі з "Міланом" і ще чотири рази з "Юве"), двічі – володарем Кубка країни (по разу з "Міланом" і "Юве") і тричі – володарем Суперкубка Італії (двічі з "Юве "і ще один раз з" Міланом ").

У складі "россо-нері" Пірло два рази вигравав Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА, а в 2007-му році він також став переможцем чемпіонату світу серед клубів.

У 2006 році Андреа разом зі збірною Італії виграв чемпіонат світу, а в 2012-му став срібним призером чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду вийшов на третє місце за кількістю голів за збірну
Португалець забив вже 79 м'ячів і скоро може обійти Ференца Пушкаша , у якого 84 голи . Лідером у списку кращих бомбардирів своїх збірних за всю історію є іранець Алі Даеї , на рахунку якого 109 голів .

А колишня зірка збірної АнгліїУейн Руні фарбує лавки в будинку для літніх людей. Футболіст відпрацьовує покарання за їзду в нетверезому стані .

Цікаво , що після відходу з " Барселони " Неймар хотів домогтися її виключення з Ліги чемпіонівФутболіст просив УЄФА виключити клуб з єврокубків за невиплату бонусу в 26 мільйонів євро.