Андреа Пірло дебютував у чемпіонаті США

27 липня 2015, 12:42
Команда італійського хавбека "Нью-Йорк Сіті" перемогла "Орландо Сіті" з рахунком 5:3

Андреа Пірло відіграв перший матч в США. Фото facebook.com/newyorkcityfc

Півзахисник "Нью-Йорк Сіті" Андреа Пірло дебютував в американо-канадській футбольній лізі Major League Soccer (MLS), в цьому матчі його команда здобула перемогу над "Орландо Сіті".

Зустріч в Нью-Йорку завершилася з рахунком 5:3 на користь господарів, у складі яких дубль оформив Давид Вілья, у гостей хет-триком відзначився Кайл Ларін. Пірло з'явився на полі на 57-й хвилині, результативними діями не відзначився, а на 88-й хвилині отримав жовту картку.

Півзахисник збірної Італії Пірло, з 2011 року захищав кольори "Ювентуса", перейшов в "Нью-Йорк Сіті" на початку липня.

Більшу частину кар'єри 36-річний Пірло виступав за "Мілан" і "Ювентус", у складі яких шість разів ставав чемпіоном Італії, двічі завойовував Кубок Італії і стільки ж разів вигравав Лігу чемпіонів. У складі збірної Італії хавбек ставав чемпіоном світу і віце-чемпіоном Європи.