Американський боєць за 35 секунд нокаутував знаменитого росіянина Федора Ємельяненка

27 січня 2019, 10:01
Бійці зустрілися в фіналі Bellator в суперважкій вазі

В ніч з суботи на неділю в США відбувся один з найбільш очікуваних поєдинків 2019 року в змішаних єдиноборствах. Легендарний російський боєць Федір Ємельяненко в фіналі Гран-прі Bellator в суперважкій вазі програв американцеві Райану Бейдеру.

Бій тривав лише 35 секунд, поки Бейдер не завдав нищівного удару лівою. Росіянин ту ж виявився на канвасі, а американець стрибнув його добивати, але в цей момент рефері зупинив побиття.

42-річний Федір Ємельяненко провів в ММА 44 поєдинки – 38 перемог і тепер шість поразок. На рахунку 35-річного Райана Бейдер 32 бої – 27 перемог і 5 поразок.

Що таке Bellator? Американська спортивна організація, яка проводить бої зі змішаних єдиноборств. Вона щорічно організовує турніри, в яких бійці виявляють переможця за олімпійською системою в різних вагових категоріях.

Раніше стало відомо, що Нурмагомедов не хоче ще раз битися з Конором Макгрегором. Російський боєць вважає, що у нього немає причин давати реванш легендарному ірландському спортсмену.

Раніше ми писали, що красуня з України завоювала "золото" на першому об'єднаному чемпіонаті світу з ММА. Дарина Самчик виграла чемпіонат світу в Бахрейні в категорії до 52 кг.