Американці вирвали перемогу у Гани на ЧС-2014

17 червня 2014, 08:49
Збірна США відкрила рахунок вже на першій хвилині

Демпсі радіє голу. Фото AFP

Збірна США здобула перемогу над командою Гани в матчі групи G на чемпіонаті світу-2014 з футболу в Бразилії. Варто відзначити, що всупереч побоюванням погода не вплинула на хід зустрічі. Нагадаємо, в останні кілька днів в Наталі йшли проливні дощі, внаслідок яких деякі жителі міста були евакуйовані.

Рахунок в матчі був відкритий вже на першій хвилині поєдинку. Клінт Демпсі увірвався в штрафну, подолав опір захисника і невідпорно пробив у дальній кут. М'яч від штанги залетів у ворота збірної Гани. Відзначимо, що гол Демпсі не став найшвидшим в історії чемпіонатів світу. У 2002 році турецький нападник Хакан Шукюр відзначився вже на 12-й секунді зустрічі з Південною Кореєю. Демпсі зайняв у списку п'яте місце.

Незабаром після забитого гола травму отримав основний нападник американців Джозі Алтідор, після чого збірна Гани заволоділа ініціативою і створила кілька гострих моментів біля воріт Тіма Ховарда. Результатом цих зусиль став м'яч у відповідь Андре Айю на 82-й хвилині поєдинку. Проте останнє слово все ж таки залишилося за збірною США. На 86-й хвилині матчу Джон Брукс головою замкнув подачу з кутового.

Нагадаємо, що раніше в цій групі Німеччина розгромила Португалію з рахунком 4:0.

Гана – США – 1:2

Голи: Айю, 82 – Демпсі, 1, Брукс, 86

Попередження: Рабіу, 30; Мунтарі, 90 +2 – ні