Американці назвали переможців олімпійського хокейного турніру "командою без країни"

25 лютого 2018, 14:54
"Команда без країни виграє золото хокейного олімпійського турніру" – заголовок New York Post

Команда ОАР виграла олімпійський хокейний турнір

Американська газета New York Post назвала хокеїстів команди ОАР , що здобули перемогу в олімпійському турнірі в південнокорейському Пхенчхані , " командою без країни " . Відповідний матеріал опублікований в неділю.
В останній день Ігор -2018 хокеїсти ОАР в фіналі виявилися сильнішими за збірну Німеччини, перемігши суперника в додатковий час з рахунком 4:3.
New York Post опублікувала на своєму сайті матеріал за підсумками даного матчу з заголовком " Команда без країни виграє золото хокейного олімпійського турніру " ( A team without a country wins hockey gold ) .

Нагадаємо , що Росія була дискваліфікована за масове застосування допінгу спортсменами цієї країни . МОК дозволив поїхати на Ігри -2018 тільки " чистим " спортсменам під олімпійським прапором . Однак уже в Пхенчхані ці " чисті " спортсмени двічі попалися на вживанні заборонених препаратів , в результаті МОК заборонив російський прапор і на церемонії закриття Олімпіади .

Нагадаємо , що Україну на Іграх -2018 представляли 33 спортсмени в дев'яти видах спорту . Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні , шість – в санному спорті , по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні . Наша країна завоювала одну медаль – " золото " в лижній акробатиці отримав фристайлист Олександр Абраменко .