Алла Черкасова завоювала для України перше "золото" чемпіонату світу з боротьби: відео фіналу

24 жовтня 2018, 21:54
Наша спортсменка проявила характер і змогла зломити опір француженки

Україна завоювала першу медаль на чемпіонаті світу з боротьби, який проходить у Будапешті. Чемпіонкою світу у ваговій категорії до 68 кг стала Алла Черкасова. У фінальній сутичці українка на характері перемогла француженку Коумбу Ларрок, програючи по ходу поєдинку 2: 6.

Раніше ми писали, що збірна України в медальному заліку літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 посіла десяте місце, завоювавши 23 медалі. Окрім 7 "золотих", в активі української команди 8 срібних і 8 бронзових нагород.

Нагадаємо, що місяць тому Дарина Білодід стала переможницею дорослого чемпіонату світу в Баку в категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Білодід іппоном здолала представницю Японії Фуну Тонакі. На шляху до цього тріумфу українка в півфіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро 2016 року Паулу Парето, яка в підсумку стала бронзовим призером змагань в Баку.

Нещодавно наша зірочка дзюдо розповіла "Сегодня" про сльози на чемпіонаті світу, камбек після перелому щелепи, леопарда для Бубки, випробування Інстаграмом і посвячення в компанію Верняєва.