Алла Черкасова завоювала "бронзу" Європейських ігор

27 червня 2019, 21:30
У втішному фіналі українка перемогла шведку Франсон

Черкасова виграла в Мінську медаль / Фото: НОК України

Сьогодні в Мінську на Європейських іграх розігрують медалі борці. У жіночих змаганнях бронзову нагороду завоювала українка Алла Черкасова. У втішному фіналі в категорії до 68 кг Черкасова перемогла Дженні Франсон зі Швеції – 6: 2.

До речі, сьогодні у нас також два "золота" Європейських ігор! Байдарці-двійці в складі Марії Повх та Людмили Кукліновської не знайшлося рівних на дистанції 200 метрів. А Ганна Соловей виграла велогонку за очками.

Тепер на рахунку нашої команди на Європейських іграх 27 медалей – 7 золотих, 11 срібних і 9 бронзових. Українська збірна займає четверте місце в загальнокомандному заліку.

Як повідомлялося раніше, в Мінську розгорається скандал: суддів Європейських ігор звинувачують в тому, що вони допомогли українському боксеру перемогти білоруса. Господарі Євроігор вважають несправедливою поразку, яку присудили Миколі Шаху в бою з Миколою Буценком.

Нагадаємо, що в той час як у Мінську розігрують медалі Європейських ігор, в Лозанні визначилися з місцем проведення зимової Олімпіади-2026. ABBA шведам не допомогла – змагання прийме Італія, яка з перевагою в 13 голосів обіграла скандинавів.