Олексій Лень став найрезультативнішим гравцем "Атланти" в програному матчі

11 лютого 2019, 11:09
Український баскетболіст набрав 16 очок, але його команда програла "Орландо"

/ Фото: Instagram

Український центровий "Атланти" Олексій Лень взяв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Орландо". Лень провів на майданчику 19 хвилин і за цей час встиг набрати 16 очок, ставши найрезультативнішим баскетболістом "Атланти" в цій зустрічі. Також на рахунку центрового 2 підбирання, 1 асист і 1 блокшот.

Українець реалізував 4 з 7 кидків з гри, двічі був точний з триочкової лінії, а також 6 разів влучив з лінії штрафних кидків.

Зусиль Леня не вистачило для перемоги його команді, яка поступилася "Орландо" з рахунком – 108: 124.

Нагадаємо, що днями атакуючий захисник Святослав Михайлюк дебютував за "Детройт". У матчі проти "Нью-Йорк Нікс" Михайлюк отримав від тренера майже десять хвилин ігрового часу. Святослав провів їх з максимальною користю – з першої спроби влучив з-за дуги, двічі асистував партнерам і зробив одне підбирання.

Раніше ми писали, що найбільш ненависним клубом НБА по штатам виявився "Голден Стейт Ворріорс". Карта, створена спортивним аналітичним сайтом ZCodeSystem.com, показала, що "Ворріорс" є найбільш ненависною командою в 26 штатах країни.