Олексій Касьянов йде п'ятим після шести видів багатоборства на ЧС в Лондоні

12 серпня 2017, 14:07
Українець претендує на медаль: попереду ще чотири види програми

Олексій Касьянов. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні завершилися шість видів програми змагань багатоборців ( з десяти ) .

Після бігу на 100 метрів , стрибків у довжину , штовхання ядра , стрибків у висоту , бігу на 400 метрів і на 110 метрів в бар'єрами українець Олексій Касьянов йде на п'ятому місці в загальному заліку ( 5250 очок ) . Лідирує француз Кевін Майер ( 5485 очок ) .

Пізніше сьогодні десятиборці змагатимуться в метанні диска , стрибках з жердиною , метання списа і бігу на 1500 метрів.

<p>Олексій Касьянов. Фото AFP</p>

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренкопробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.