"Олександрія" завоювала "бронзу" чемпіонату України з футболу

22 травня 2019, 19:40
"Маріуполь" та "Олександрія" зіграли внічию в 30-му турі чемпіонату України, що гарантувало команді Володимира Шарана третє місце

"Олександрія" зіграла внічию з "Маріуполем" і завоювала бронзові медалі ЧУ. Фото ФК "Маріуполь"

У 30-му турі чемпіонату України з футболу "Маріуполь" та "Олександрія" зіграли внічию. Матч в середу відбувся на стадіоні ім. Бойка в Маріуполі і завершився з рахунком 1:1. Цей результат гарантував "Олександрії" підсумкове третє місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, команда достроково, за два тури до завершення сезону, завоювала "бронзу". Наступного сезону "Олександрія" зіграє в груповому етапі Ліги Європи.

Всі основні події матчу розвивалися в першому таймі. Вже на дев'ятій хвилині господарі могли відкрити рахунок з пенальті, але з "точки" невдало пробив Олександр Зубков. Удар припав практично по центру воріт і був несильним – воротар "Олександрії" відбив 11-метровий.

На 29-й хвилині Олександр Піхальонок красивим дальнім ударом зльоту відправив м'яч під поперечину воріт гостей! Шикарний гол вивів "Маріуполь" вперед у середині першого тайму:

Наприкінці першого тайму захисник господарів Сергій Яворський отримав пряму червону картку за те, що "скосив" суперника у власному штрафному майданчику:

Пенальті довірили бити ветерану "Олександрії" 36-річному Андрію Запорожану, який зі своїм завданням впорався впевнено:

"Маріуполь" – "Олександрія" – 1:1 (1:1)

Голи: Піхальонок (29) – Запорожан (45, з пенальті)

Зазначимо, що в останньому матчі 30-го туру зустрічаються гранди українського футболу. Трансляція "Шахтар" – "Динамо" триває на нашому сайті у вигляді текстового онлайну з відеоповторами голів.