"Олександрія" за крок від "бронзи": огляд матчу проти "Маріуполя"

24 квітня 2019, 20:56
Переможний гол забив Дмитро Гречишкін, який реалізував пенальті на 32-й хвилині зустрічі

У 25 турі чемпіонату України з футболу "Олександрія" обіграла конкурента в боротьбі за "бронзу" Прем'єр-ліги – "Маріуполь". Поєдинок завершився з рахунком 2: 1. Всі голи були забиті в першому таймі. Євген Банада вивів господарів вперед на 21-й хвилині, а буквально в наступній атаці Владислав Вакула відновив рівновагу. Переможний гол забив Дмитро Гречишкін, який реалізував пенальті на 32-й хвилині зустрічі.

"Олександрія" – "Маріуполь" 1 тайм

"Олександрія" – "Маріуполь" 2 тайм

Після цього матчу в активі "Олександрії" стало 47 очок, а у "Маріуполя" залишилося 33 очки. За сім турів до закінчення чемпіонату відрив становить 14 очок. Бронзові медалі практично в кишені у футболістів "Олександрії".

"Олександрія" – "Маріуполь" – 2: 1 (2: 1)

Голи: Банада (20), Гречишкін (32, з пенальті) – Вакула (23)

Жовті картки: Запорожан (65) – Яворський (19), Зубков (62), Биков (66), Пихаленок (82), Борячук (84), Фомін (85)

"Олександрія": Паньків, Бабогло, Ковалець (Довгий, 81), Цуріков, Полярус, Лучкевич (Задерака, 71), Сітало, Пашаєв, Шендрик, Гречишкін (Запорожан, 46), Банада

"Маріуполь": Худжамов, Полегенько, Дава, Яворський, Биков, Мишнєв, Федорчук (Борячук, 15), Пихаленок, Зубков, Сікан (Чурко, 60), Вакула (Фомін, 76).