"Олександрія" з видаленням воротаря втримала нічию в матчі з "Олімпіком" у чемпіонаті України

10 листопада 2019, 21:39
Гості практично весь матч провели в меншості, а в другому таймі втратили ще й наставника

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

"Олександрія" втратила очки в матчі 14-го туру чемпіонату Українипроти донецького "Олімпіка" на виїзді. Вже на четвертій хвилині гості залишилися в меншості після видалення воротаря Юрія Паньківа. У другому таймі червону картку отримав головний тренер команди Володимир Шаран.

Маючи чисельну перевагу, господарі поля більшу частину часу володіли м'ячем і завдали 15 ударів проти чотирьох, але втілити їх в забиті голи так і не змогли. Зате вставили палицю в колеса "Олександрії", яка веде боротьбу за срібні медалі.

"Олімпік" – "Олександрія" – 0: 0

"Олімпік": Кринський, Зотько, Вантух, Гришко, Салу (Фабіньо, 55), Кравчук, Ксенз, Тейшейра, Політило, Пасіч (Балашов, 64), Захеді (Чарльз, 85).

"Олександрія": Паньків, Дубра, Мірошниченко, Бабогло, Лучкевич, Задерака (Білик, 7), Третьяков, Довгий, Ковалець (Банада, 77), Гречишкін, Безбородько (Пашаєв, 54).

Попередження: Зотько (28), Ковалець (55), Бабогло (58), Довгий (66), Гришко (84), Білик (90), Фабіньо (90).

Вилучення: Паньків (4).

Нагадаємо, що в центральному матчі туру "Шахтар" обіграв "Динамо" (1: 0)і фактично закрив питання про золоті медалі чемпіонату України ще до зимової паузи. Поєдинок ознаменувався гучним скандалом – фанати "Динамо" вигукували расистські образи на адресу капітана "гірників" Тайсона, той не стримався і показав їм непристойний жест, за що був видалений.

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру назвав ганьбою расистський скандал у матчі "Шахтар" – "Динамо"і після заяви покинув прес-конференцію.