"Олександрія" розгромила "Карпати" в чемпіонаті України

26 листопада 2017, 18:57
Три голи у ворота львів'ян влетіли у другому таймі

Паламар таки забив. Фото ФК

В 17 турі чемпіонату України з футболу зійшлися команди з другої топ – шістки . " Олександрія " на своєму полі приймала львівські " Карпати " .

Перший тайм пройшов без голів , а після перерви олександрійці зусиллями Старенького і Полярус оформили перемогу .

Рахунок був відкритий на 60 -й хвилині . Старенький пробив низом , Підківка зреагував , але Полярус добив м'яч у сітку .

А на 66 -й хвилині вже Полярус видав ідеальний пас на Старенького , який забив у порожні ворота .

Крапку в поєдинку поставив Пономар , який переграв львівського воротаря .

"Олександрія" – "Карпати" – 3: 0
Голи : Полярус ( 60 ) , Старенький ( 66 ) , Паламар ( 78 )

Раніше в 17 турі пройшло донецьке дербі . " Олімпік " поступився " Шахтарю " . У " гірників " дубль оформив Факундо Феррейра , а у " Олімпіка " два голи забив Володимир Прийомов . Відео голів матчу "Олімпік" – "Шахтар" – 2:4.

А сьогодні осічкою " Олімпіка " скористався рівненський "Верес", який вийшов на третє місце в турнірній таблиці. Рівненський клуб впевнено обіграв одеський " Чорноморець " – 3 : 1 .